O nas

Poznaj nas

Nasza historia

Firma Tabath Group sp. z o.o. wcześniej znana pod nazwą Ślusarstwo Elektromechanika Wulkanizacja Jan Tabath powstała 12 czerwca 1995 roku.

Ta rodzinna firma początkowo zaczynała od produkcji ślusarskiej jako dostawca elementów metalowych dla firmy „Kuncar” z siedzibą na Śląsku-Mikołowie.
W 1997 roku we współpracy z "Mikołowską Fabryką Transformatorów" następnie "ALSTOM" firma rozszerzyła obszar działalności o produkcję elementów izolacyjnych z preszpanu, papierowych izolacji DPP i Strip-Flex, drabin wykonanych z klinów preszpanowych jako kanałów chłodzących uzwojenia, gumowo-korkowych uszczelnień oraz uszczelnienia z gumy silikonowej, EPGC, przepusty izolacyjne dla ognioszczelnych stacji transformatorowych górniczych i transformatorów małej mocy również dla tych ognioszczelnych stacji oraz wielu elementów przewodzących wykonanych z miedzi i Cu-Al.

Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów sprowadzanych od najwyższej klasy europejskich dostawców z Portugalii, Szwajcarii, Niemiec, Czech i Austrii.
Specjalizujemy się w produkcji izolatorów do urządzeń wysokiego i średniego napięcia dla uznanych marek i współpracujemy z takimi partnerami jak Schneider Electric, Krempel, Weidmann, Silent-Czech, Hellermann Tyton, Amorim, Metall-Express, Inbeha.
Biznes stale się rozwija i inwestuje w rozwój technologii i możliwości produkcyjnych.

Doświadczenie

Nasza technologia

W lipcu 2009 przenieśliśmy się do obecnego obiektu, który został zaprojektowany i rozbudowany w celu dostosowania do rozszerzającego się portfolio produkcyjnego i maszynowego. Obecnie posiadamy trzy wykrawarki AMADA, ploter frezująco-tnący, dwie gilotyny mechaniczne, dwie krajarki oraz dwie prasy mechaniczne.
Nasz model biznesowy daje nam elastyczność produkcyjną i zdolności adaptacji, co w połączeniu z kulturą ciągłego doskonalenia i rozwoju kierowaną przez założyciela firmy i najwyższe kierownictwo sprawia, że ŚEW Jan Tabath jest wartościowym partnerem biznesowym z ponad 26-letnią historią. Jesteśmy otwarci na Twoje wyzwania, zawsze chętnie wspieramy naszych Klientów naszą wiedzą i doświadczeniem.

NASI PARTNERZY

firmy które nam zaufały